Sosyal medyada Ünlülerden 19 Mayıs Paylaşımları!

Sosyal medyada Ünlülerden 19 Mayıs Paylaşımları!
  • 0
  • 745
  • 19 Mayıs 2020
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • +
  • -

Sanat camiası 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Spor Bayramı kutlamalarını sosyal medya hesaplarını kullanarak kutladılar ve güzel paylaşımlarda bulundular.

DEMET AKALIN

KENAN DOĞULU

“Özgürlük düşüncesiyle yeni ufuklara doğru korkusuzca yola çıkan Ata’mıza ve onun en çok güvendiği Türk gençliğine selam olsun! 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun!”

SILA

“19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’mız kutlu olsun. Her daim korkusuzca özgürlüğe ve hayallere… Şükranla…”

HAKAN ALTUN

“Biz her şeyi gençliğe bırakacağız. Geleceğin ümidi, ışıklı çiçekleri onlardır. Bütün ümidim gençliktedir.”Mustafa Kemal Atatürk19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun.”

SEVCAN ORHAN

“19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun….”

YONCA LODİ

“Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!Dünyanın en güzel bayrağı sonsuza kadar özgürce dalgalansın diye yola çıkanlara selam olsun!Atam yolunuz yolumuz,son nefesimize kadar. Muhtaç olduğumuz kudret her daim damarlarımızda mevcuttur.”

AJDA PEKKAN

“Geldikleri gibi giderler” diyip, inancı ve cesaretiyle işgal kuvvetleri gemileri arasında Istanbul’dan Samsun’a düşen özgürlük ve egemenlik ateşinin bir yangın olup ülkeyi sarmasının, bir kurtuluş destanının başlamasının, bir Liderin ve bir Ülkenin yeniden doğmasının tarihidir 19 Mayis… “Bütün ümidim gençliktedir” diyen Mustafa Kemal’in gençlere armağanıdır… Kutlu Olsun.”

Bir çok ünlü ve değerli sanatçılarımızın paylaştığı 19 Mayıs  Paylaşımlarını Sizinle Paylaştık ve daha bir çok ünlümüzün paylaşımları için bizleri takip etmeye devam edin. Bizlerde Saygı ve minnetle Atamızı Anıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir